Ofertă acceptată Cumpărare directă

TRIETANOLAMINA PA 250ML merck

Număr anunț
DA20664331
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA MEHEDINTI (CUI 11308023)
Furnizor / câștigător
PROTAR SERVICE SRL (CUI RO5066847)
Cod CPV
24322220-5 · Etanol (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
181 RON
Valoare atribuită
181 RON
Data publicării
20.06.2018 12:52
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 14:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

181 RON

din 181 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.