Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 2,0% sub estimat

OSB-3 2500X1250X10MM

Număr anunț
DA20662853
Autoritate contractantă
TELECOMUNICATII CFR SA (CUI RO15034095)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
431,30 RON
Valoare atribuită
422,60 RON 2,0% sub estimat
Data publicării
20.06.2018 12:04
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 12:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

422,60 RON

din 431,30 RON estimat 2,0%

Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 8,70 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.