Ofertă acceptată Cumpărare directă

scule de mana

Număr anunț
DA20655765
Autoritate contractantă
Comuna Lehliu (Primaria Comunei Lehliu) (CUI 3796748)
Furnizor / câștigător
AMY SRL (CUI RO1917703)
Cod CPV
44512000-2 · Diverse scule de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.544,87 RON
Valoare atribuită
4.544,87 RON
Data publicării
19.06.2018 15:04
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 21:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.544,87 RON

din 4.544,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.