Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet diverse scule de mana

Număr anunț
DA20654592
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA ARGES VEDEA (CUI RO24427093)
Furnizor / câștigător
UNIOR-TEPID SRL (CUI RO13203635)
Cod CPV
44512000-2 · Diverse scule de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
154,36 RON
Valoare atribuită
154,36 RON
Data publicării
19.06.2018 14:19
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 15:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

154,36 RON

din 154,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.