Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DULAPI RASINOASE,BIT PZ1/2/3, PH1/2/3,HOLTZSURUB METAL LEMN 5X120,PLASA UMBRIRE VERDE,holtzsurub met
- Număr anunț
- DA20661965
- Autoritate contractantă
- S.C. GENERAL PUBLIC SERV S.A. (CUI 29094518)
- Furnizor / câștigător
- MARTELI SRL (CUI RO15835549)
- Cod CPV
- 44531100-2 · Holz-suruburi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.992,80 RON
- Valoare atribuită
- 2.992,80 RON
- Data publicării
- 20.06.2018 11:36
- Termen limită
- 25.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.06.2018 12:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.992,80 RON
din 2.992,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro