Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pompa filtrare

Număr anunț
DA20656016
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02630 Bucuresti (CUI 12071099)
Furnizor / câștigător
KRISTAL PISCINE SRL (CUI RO25248746)
Cod CPV
45212290-5 · Lucrari de reparatie si de intretinere a complexelor sportive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.764,71 RON
Valoare atribuită
1.764,71 RON
Data publicării
19.06.2018 15:16
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 08:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.764,71 RON

din 1.764,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.