Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE SILICON UNIVERSAL TRANSPARENT

Număr anunț
DA20655026
Autoritate contractantă
Scoala de Subofiteri de Pompieri si Protectie Civila "Pavel Zaganescu" Boldesti (CUI 5123810)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
Cod CPV
24590000-6 · Siliconi primari (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
115,90 RON
Valoare atribuită
115,90 RON
Data publicării
19.06.2018 14:36
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 15:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

115,90 RON

din 115,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.