Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Modernizare grupuri sanitare si bai
- Număr anunț
- DA20654178
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC STEI (CUI 5120377)
- Furnizor / câștigător
- FĂŞIE IOAN VIOREL ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ (CUI RO18717076)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.836,20 RON
- Valoare atribuită
- 22.836,20 RON
- Data publicării
- 19.06.2018 14:03
- Termen limită
- 24.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.06.2018 14:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
22.836,20 RON
din 22.836,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro