Atribuită Cumpărare directă

BX103 Fir acid poliglicolic 3/0, L=75cm, ac=26.2mm, 1/2 cerc, vf. Rotund

Număr anunț
DA35183093
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC PANAIT SIRBU (CUI 4316295)
Furnizor / câștigător
ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
Cod CPV
33141120-7 · Cleme, suturi, ligaturi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.476,28 RON
Data publicării
05.03.2024 13:46
Data finalizării
06.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.476,28 RON