Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Consolidarea drumurilor comunale in Sat.Valea Boros , sat.Valea Capelei .
- Număr anunț
- DA20638926
- Autoritate contractantă
- COMUNA LUNCA DE JOS (CUI 4246211)
- Furnizor / câștigător
- LARENO-FA SRL (CUI RO13778854)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 268.525 RON
- Valoare atribuită
- 268.782,70 RON
- Data publicării
- 18.06.2018 12:27
- Termen limită
- 24.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.06.2018 08:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
268.782,70 RON
din 268.525 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro