Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET VOPSITORIE

Număr anunț
DA20654025
Autoritate contractantă
Apa Termic Transport SA (CUI RO1225869)
Furnizor / câștigător
APRIL'91 (CUI RO1107472)
Cod CPV
44810000-1 · Vopsele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
451,32 RON
Valoare atribuită
451,32 RON
Data publicării
19.06.2018 13:57
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 14:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

451,32 RON

din 451,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.