Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de colectare, transport si depozitare deseuri menajere
- Număr anunț
- DA20659301
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA ROMANA DE RADIODIFUZIUNE (CUI RO8296093)
- Furnizor / câștigător
- SALUBRISERV S.A. (CUI RO7774360)
- Cod CPV
- 90500000-2 · Servicii privind deseurile menajere si deseurile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.346,24 RON
- Valoare atribuită
- 1.346,24 RON
- Data publicării
- 20.06.2018 09:20
- Termen limită
- 25.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.06.2018 12:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.346,24 RON
din 1.346,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro