Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie auto Daewoo
- Număr anunț
- DA20651713
- Autoritate contractantă
- Politia Locala a Municipiului Craiova (CUI 5764998)
- Furnizor / câștigător
- AUTO LSM SRL (CUI 25042788)
- Cod CPV
- 50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.161,16 RON
- Valoare atribuită
- 2.161,16 RON
- Data publicării
- 19.06.2018 12:30
- Termen limită
- 24.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.06.2018 13:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.161,16 RON
din 2.161,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro