Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii pompa injectie

Număr anunț
DA20652326
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Vlasca" al judetului Giurgiu (CUI 4578261)
Furnizor / câștigător
DIA TRANS SRL (CUI RO1290719)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.093,21 RON
Valoare atribuită
2.093,21 RON
Data publicării
19.06.2018 12:55
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 13:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.093,21 RON

din 2.093,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.