Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cazare Bucuresti 21-22iunie2018
- Număr anunț
- DA20660163
- Autoritate contractantă
- Organismul Intermediar Regional pentru Programe Europene Capital Uman - Regiunea Nord Vest (CUI 20747400)
- Furnizor / câștigător
- TRAVEL TIME D&R SRL (CUI 17926970)
- Cod CPV
- 55100000-1 · Servicii hoteliere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 705,44 RON
- Valoare atribuită
- 705,44 RON
- Data publicării
- 20.06.2018 09:56
- Termen limită
- 25.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.06.2018 12:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
705,44 RON
din 705,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro