Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE CAZARE POIANA BRASOV - HOTEL RUIA NUMAR DE REFERINTA: 26.04.09

Număr anunț
DA20659794
Autoritate contractantă
COMUNA BRADU (CUI 5172600)
Furnizor / câștigător
HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI RO27769473)
Cod CPV
55100000-1 · Servicii hoteliere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.486 RON
Valoare atribuită
5.486 RON
Data publicării
20.06.2018 09:41
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 15:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.486 RON

din 5.486 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.