Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 16,4% sub estimat

saci menajeri

Număr anunț
DA20653368
Autoritate contractantă
S.C. CLP ECOSERV S.R.L. (CUI RO29167911)
Furnizor / câștigător
ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
674,78 RON
Valoare atribuită
564,28 RON 16,4% sub estimat
Data publicării
19.06.2018 13:31
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 08:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

564,28 RON

din 674,78 RON estimat 16,4%

Adjudecat la 83,6% din estimat · economie 110,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.