Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CUTII HAND MADE

Număr anunț
DA20654597
Autoritate contractantă
Centrul Judetean pentru Conservarea si Promovarea Culturii Traditionale Satu Mare (CUI 17193666)
Furnizor / câștigător
IDEA STUDIO SRL (CUI RO13225277)
Cod CPV
44617000-8 · Cutii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100 RON
Valoare atribuită
2.100 RON
Data publicării
19.06.2018 14:19
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 09:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100 RON

din 2.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.