Ofertă refuzată Cumpărare directă

Consultanta in domeniul securitatii si sanatatii in munca/ situatii de urgenta

Număr anunț
DA20628598
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ”MILIVOI TRIFUNSCHI” SÂNPETRU MARE (CUI 29146080)
Furnizor / câștigător
L.G. ADMIN & CONSULT SRL (CUI RO19166838)
Cod CPV
79417000-0 · Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare finală
3.000 RON
Data publicării
15.06.2018 12:02
Termen limită
20.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.