Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Raport de conformare a starii de siguranta in exploatare a barajului si lacului de acumulare Mihoies
- Număr anunț
- DA20656686
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI RO23719936)
- Furnizor / câștigător
- SARGHIUTA CORNELIU RADU P.F.A. (CUI 20328224)
- Cod CPV
- 71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.300 RON
- Valoare atribuită
- 6.300 RON
- Data publicării
- 19.06.2018 15:48
- Termen limită
- 24.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.06.2018 16:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.300 RON
din 6.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro