Ofertă acceptată Cumpărare directă

AMENAJARE SI CURATIRE ZONA DE AGREMENT CALAN

Număr anunț
DA20655850
Autoritate contractantă
ORASUL CALAN (CUI 5742434)
Furnizor / câștigător
NENA SERV SRL (CUI 37137164)
Cod CPV
77211300-5 · Servicii de defrisare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.190,27 RON
Valoare atribuită
28.190,27 RON
Data publicării
19.06.2018 15:08
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 15:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.190,27 RON

din 28.190,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.