Ofertă acceptată Cumpărare directă

Banner 1,4 mp

Număr anunț
DA20663550
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Ceahlaul Piatra Neamt (CUI 2689905)
Furnizor / câștigător
BIASIL CONSULT SRL (CUI RO17178470)
Cod CPV
79810000-5 · Servicii tipografice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
296,10 RON
Valoare atribuită
296,10 RON
Data publicării
20.06.2018 12:25
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 13:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

296,10 RON

din 296,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.