Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REEVALUARE ACTIVE APARTINÂND DOMENIULUI PUBLIC SI PRIVAT AL AL U.A.T GIUBEGA
- Număr anunț
- DA20656886
- Autoritate contractantă
- COMUNA GIUBEGA (CUI 4553429)
- Furnizor / câștigător
- BIROU EXPERT CONTABIL TROCAN A CORNEL (CUI 27202206)
- Cod CPV
- 79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.000 RON
- Valoare atribuită
- 15.000 RON
- Data publicării
- 19.06.2018 16:00
- Termen limită
- 24.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.06.2018 08:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.000 RON
din 15.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro