Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie Abroll container cu capacitatea de 23 mc
- Număr anunț
- DA20661684
- Autoritate contractantă
- SALUBRIZARE SI SERVICII PUBLICE FOCSANI SA (CUI RO25616767)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROMEC SA (CUI 6834811)
- Cod CPV
- 44613800-8 · Containere pentru deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.835 RON
- Valoare atribuită
- 35.835 RON
- Data publicării
- 20.06.2018 11:29
- Termen limită
- 25.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.06.2018 14:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
35.835 RON
din 35.835 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro