Atribuită Cumpărare directă

Panza standard pentru Proxxon Micromot MBS 240/E, cod Proxxon 28176, 14TPI sau echivalent

Număr anunț
DA36379777
Autoritate contractantă
TEATRUL LUCEAFARUL IASI (CUI 4981310)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
44511510-3 · Panze de ferastraie de mana (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
194,88 RON
Data publicării
28.08.2024 14:31
Data finalizării
29.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

194,88 RON