Ofertă acceptată Cumpărare directă

Curs instruire electrician ANRE

Număr anunț
DA20633414
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI RO16468149)
Furnizor / câștigător
ARTOPROD SRL (CUI 9430532)
Cod CPV
80000000-4 · Servicii de invatamant si formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.400 RON
Valoare atribuită
2.400 RON
Data publicării
18.06.2018 09:24
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 15:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.400 RON

din 2.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.