Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 89,6% sub estimat

APLICATIE EDITARE DIPLOME 1 AN

Număr anunț
DA20662556
Autoritate contractantă
Scoala de Arte si Meserii "Ionel Teodoreanu" Victoria Iasi (CUI 17152801)
Furnizor / câștigător
CASE SOFTWARE SRL (CUI RO17276044)
Cod CPV
48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare atribuită
259,60 RON 89,6% sub estimat
Data publicării
20.06.2018 11:55
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 12:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

259,60 RON

din 2.500 RON estimat 89,6%

Adjudecat la 10,4% din estimat · economie 2.240,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.