Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii Dezinsectie, Dezinfectie, Deratizare, Anunt publicitar SICAP nr ADV 1016686

Număr anunț
DA20662371
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Recuperare Medicala Baile Felix (CUI 4245038)
Furnizor / câștigător
MIXT SERVICE SRL (CUI 647857)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.861,92 RON
Valoare atribuită
14.861,92 RON
Data publicării
20.06.2018 11:49
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 11:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.861,92 RON

din 14.861,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.