Atribuită Cumpărare directă

Lucrări de inlocuire placaje ceramice

Număr anunț
DA36380237
Autoritate contractantă
GRADINITA NR.52 (CUI 4192693)
Furnizor / câștigător
DELTA ACADEMY S.R.L. (CUI 48838266)
Cod CPV
45430000-0 · Lucrari de imbracare a podelelor si a peretilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
163.863,74 RON
Data publicării
28.08.2024 14:31
Data finalizării
29.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

163.863,74 RON