Atribuită Cumpărare directă

Servicii auxiliare pentru activitati de achizitii publice

Număr anunț
DA36380457
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC SFANTA MARIA (CUI 4382558)
Furnizor / câștigător
DATES PACK SRL (CUI 18342170)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
50.000 RON
Data publicării
28.08.2024 14:31
Data finalizării
29.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.000 RON