Atribuită Cumpărare directă

servicii de închiriere utilaje cu operator deservant

Număr anunț
DA36380465
Autoritate contractantă
Municipiul Salonta (CUI 4593423)
Furnizor / câștigător
GIORGENIC TRANS SRL (CUI 14574887)
Cod CPV
45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.750 RON
Data publicării
28.08.2024 14:31
Data finalizării
29.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.750 RON