Ofertă acceptată Cumpărare directă

INTERVENTIE TEHNICA LA SOLICITAREA BENEFICIARULUI SISTEME MONITORIZARE VIDEO INTERIOR

Număr anunț
DA20674486
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DRAGOMIR HURMUZESCU (CUI 4300795)
Furnizor / câștigător
SILVA SISTEMS SRL (CUI RO13742532)
Cod CPV
50343000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
360 RON
Valoare atribuită
360 RON
Data publicării
21.06.2018 11:22
Termen limită
26.06.2018 17:00
Data finalizării
21.06.2018 11:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

360 RON

din 360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.