Atribuită Cumpărare directă

TITAN FAINA 000 1KG

Număr anunț
DA36380505
Autoritate contractantă
COMPLEXUL REZIDENTIAL "SFANTA MARIA" BRAILA (CUI 39003266)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15612100-2 · Faina de grau (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
109,20 RON
Data publicării
28.08.2024 14:31
Data finalizării
29.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

109,20 RON