Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RIGLE RAS 3-4 M-87, Platbanda 30*3,Ciment Holcim 40 kg
- Număr anunț
- DA20669179
- Autoritate contractantă
- EDIL EXPERT PUBLISERV SRL (CUI RO27414292)
- Furnizor / câștigător
- CIPCOS MAR COMPLEX SRL (CUI RO6215297)
- Cod CPV
- 03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.771,63 RON
- Valoare atribuită
- 2.771,63 RON
- Data publicării
- 20.06.2018 16:14
- Termen limită
- 26.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.06.2018 09:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.771,63 RON
din 2.771,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro