Număr anunț
DA20666536
Autoritate contractantă
COMUNA BICAZ CHEI (PRIMARIA BICAZ CHEI) (CUI 2614406)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
Cod CPV
50300000-8 · Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
520 RON
Valoare finală
650 RON
Data publicării
20.06.2018 14:09
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 14:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.