Acasă · Licitații
· Produse agricole, de ferma, de pescuit, de silvicultura si produse conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
masina portabila de cusut saci la gura model gk 26 1-a,ata cusut saci pentru masini portabile de cus
- Număr anunț
- DA20653923
- Autoritate contractantă
- Statiunea de Cercetare-Dezvoltare pentru Combaterea Eroziunii Solului "Mircea Motoc" Perieni (CUI RO24513593)
- Furnizor / câștigător
- MULTILAND SERV SRL (CUI RO18404222)
- Cod CPV
- 03000000-1 · Produse agricole, de ferma, de pescuit, de silvicultura si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.310 RON
- Valoare atribuită
- 2.310 RON
- Data publicării
- 19.06.2018 13:52
- Termen limită
- 24.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.06.2018 11:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.310 RON
din 2.310 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro