Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,9% sub estimat
Motorina Standard /Motorina Standard Iarna, vrac, din depozite Petrom
- Număr anunț
- DA20646980
- Autoritate contractantă
- Comuna Bisoca (Primaria Comunei Bisoca) (CUI 3724407)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41.580 RON
- Valoare atribuită
- 41.220 RON 0,9% sub estimat
- Data publicării
- 19.06.2018 09:25
- Termen limită
- 26.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.06.2018 13:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
41.220 RON
din 41.580 RON estimat
0,9%
Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 360 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.