Ofertă acceptată
Cumpărare directă
disc abraziv 230X2X22.2
- Număr anunț
- DA20673974
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN SATU MARE (CUI 4481144)
- Furnizor / câștigător
- PRACTIKER BILLA SRL (CUI RO15012941)
- Cod CPV
- 14810000-2 · Produse abrazive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 158,76 RON
- Valoare atribuită
- 158,76 RON
- Data publicării
- 21.06.2018 11:04
- Termen limită
- 26.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.06.2018 11:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
158,76 RON
din 158,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro