Ofertă acceptată Cumpărare directă

BARA ALAMA FI 50

Număr anunț
DA20668176
Autoritate contractantă
/ J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
Furnizor / câștigător
SOREX TEAM SRL (CUI RO17176550)
Cod CPV
14710000-1 · Fier, plumb, zinc, staniu si cupru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.596,76 RON
Valoare atribuită
1.596,76 RON
Data publicării
20.06.2018 15:13
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 15:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.596,76 RON

din 1.596,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.