Ofertă acceptată Cumpărare directă

Realizare certificat energetic Gradinita cu program normal cu 3 sali de grupe, Borlesti, Neamt

Număr anunț
DA20667560
Autoritate contractantă
R2612898 COMUNA BORLESTI
Furnizor / câștigător
SERBAN ALEXANDRU (CUI 20135347)
Cod CPV
71314310-8 · Servicii de inginerie termica pentru constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
509 RON
Valoare atribuită
509 RON
Data publicării
20.06.2018 14:45
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 15:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

509 RON

din 509 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.