Ofertă acceptată Cumpărare directă

Soba teracota,65x55x240 cm, kit complet + montaj

Număr anunț
DA20658021
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 01261 PITESTI (CUI 4229636)
Furnizor / câștigător
AMBROZIE TERA & CO SRL (CUI 15785831)
Cod CPV
45232141-2 · Instalatii de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.850 RON
Valoare atribuită
8.949 RON
Data publicării
20.06.2018 08:11
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
21.06.2018 08:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.949 RON

din 8.850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.