Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii medicina muncii Administratie publica locala

Număr anunț
DA20656499
Autoritate contractantă
ORASUL DUMBRAVENI (CUI 4240740)
Furnizor / câștigător
DIAMED SERV SRL (CUI 16153663)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.420 RON
Valoare finală
5.420 RON
Data publicării
19.06.2018 15:38
Data finalizării
21.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.