Ofertă acceptată Cumpărare directă

NISIP

Număr anunț
DA20646365
Autoritate contractantă
Liceul cu Program Sportiv Braila (CUI 4205564)
Furnizor / câștigător
ARAGON CONSTRUCT SRL (CUI RO21112570)
Cod CPV
14211000-3 · Nisip (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
226,90 RON
Valoare atribuită
226,90 RON
Data publicării
19.06.2018 09:00
Termen limită
26.06.2018 17:00
Data finalizării
21.06.2018 12:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

226,90 RON

din 226,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.