Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet produse alimente

Număr anunț
DA20667327
Autoritate contractantă
GRADINITA DE COPII NR.2 TARGOVISTE (CUI 4279898)
Furnizor / câștigător
IMDIA SRL (CUI RO15884509)
Cod CPV
15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.573,61 RON
Valoare atribuită
1.573,61 RON
Data publicării
20.06.2018 14:37
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.573,61 RON

din 1.573,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.