Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie alimente 20 iunie 2018

Număr anunț
DA20658917
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02406 Bucuresti (CUI 13978453)
Furnizor / câștigător
SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
Cod CPV
15540000-5 · Branzeturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
481,20 RON
Valoare atribuită
481,20 RON
Data publicării
20.06.2018 09:03
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
21.06.2018 09:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

481,20 RON

din 481,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.