Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii verificare aparat cantarit cls III

Număr anunț
DA20674254
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Dej (CUI 4305997)
Furnizor / câștigător
BIROUL ROMAN DE METROLOGIE LEGALA (CUI RO4283376)
Cod CPV
71632000-7 · Servicii de testare tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
546,90 RON
Valoare atribuită
546,90 RON
Data publicării
21.06.2018 11:13
Termen limită
26.06.2018 17:00
Data finalizării
21.06.2018 13:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

546,90 RON

din 546,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.