Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit schimb ulei JCB CX 3

Număr anunț
DA20667745
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Tarnaveni (CUI 4323535)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI RO13813188)
Cod CPV
71631100-1 · Servicii de inspectie a utilajelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.982,77 RON
Valoare atribuită
1.982,77 RON
Data publicării
20.06.2018 14:53
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
21.06.2018 08:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.982,77 RON

din 1.982,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.