Ofertă refuzată Cumpărare directă

Furnizare si livrare articole de incaltaminte

Număr anunț
DA20648286
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI SECTOR 3 (CUI 16762836)
Furnizor / câștigător
DG GREEN CONCEPT SRL (CUI 32577040)
Cod CPV
18800000-7 · Articole de incaltaminte (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
104.404,07 RON
Valoare finală
104.404,07 RON
Data publicării
19.06.2018 10:17
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
21.06.2018 09:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.