Ofertă acceptată Cumpărare directă

cartuse de cerneala

Număr anunț
DA20674784
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU ECOLOGIE ACVATICA, PESCUIT SI ACVACULTURA GALATI (CUI RO1640830)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
171,42 RON
Valoare atribuită
171,42 RON
Data publicării
21.06.2018 11:32
Termen limită
26.06.2018 17:00
Data finalizării
21.06.2018 14:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

171,42 RON

din 171,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.