Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus Cerneala Black Compatibil - Epson Stylus Photo T0791

Număr anunț
DA20668140
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN DAMBOVITA (CUI 4279855)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI RO14639030)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8,40 RON
Valoare atribuită
8,40 RON
Data publicării
20.06.2018 15:11
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 16:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8,40 RON

din 8,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.